Meie e-pood...

...pakub koertele ja kassidele professionaalset kosmeetikat Itaaliast, firmalt Iv San Bernard.
Iv San Bernard tooted ei sisalda nahka ärritavaid koostisosi. Palsamid parandavad ja taastavad naha ja karva loomulikku kaitsekihti, mistõttu sobivad need tooted sagedaseks kasutamiseks. Viimaste teaduslike uuringute põhjal on linnades elavaid loomi soovitav pesta üks kord 10 päeva jooksul. Kõigi toodete pH tase vastab loomade loomulikule naha ja karva pH tasemele ning seetõttu ei põhjusta tooted kõõma teket ja nahaärritust.
Iv San Bernard tooted sobivad nii koertele kui ka kassidele. Tooted on mõeldud erineva värvi ja karvatüübiga loomadele. On olemas spetsiaalsed vahendid aktiivseks karvakasvuks, karva värvi taastamiseks ning eriline valik karvahooldusvahendeid näitusteks.
Kõik tooted on kõrge konsentreeritusega  ja pika säilivusajaga. Enamus toodetest on saadaval mitme erineva suurusega pakendeid (250 ml, 1000 ml, 5000 ml), mis on ideaalne nii kasvatajatele kui ka salongidele.

 loe lisaks

Royal Canin
on meie e-poes pakutavast koerte ja kasside kuivtoidust ainus kaubamärk. Pakume teile peaaegu kogu valikut Royal Canini laiast tootesarjast. Tänu oma ülima täpsusega välja mõõdetud koostisosadele tagavad Royal Canini Health Nutrition sarja tooted teie lemmikule kõik vajalikud toitained.  
loe lisaks
 
ISB konservid
koertele ja kassidele on meie e-poe tulevane müügiartikkel. Konservid on valmistatud parimast valitud kalast ja lihast. Valmistamisel on kasutatud ainult värskeid koostisaineid, järgides samu standardeid, mis inimtoidu valmistamisel. Toiteväärtus ja vitamiinid on täiuslikult tasakaalustatud, veesisaldus on ideaalne.... loe lisaks
 
Meie e-poes
on lisaks koerte ja kasside kosmeetikale, kuivtoidule ning konservidele võimalik valida oma lemmikule  mitmeid erinevaid tooteid. Täiendame oma tootevalikut pidevalt ning samuti ootame teiepoolseid soove ja ettepanekuid. Ettetellimisega on peagi võimalik osta eksklusiivseid kandekotte sülekoertele.
loe lisaks

 
 
Baltic Pets OÜ info@balticpets.com
Koduleht Elitec'st