Royal Canin

annab oma klientide lemmikloomade heaolusse ja tervisesse iga päev ja pikaajaliselt oma panuse ning seda vastavalt looma vanusele, suurusele, füsioloogilisele seisundile ja isegi tõule.
Toitainetest lähtuv lähenemine tähendab seda, et lemmikloomale mõeldud toode sisaldab ligi 50 õiges koguses manustatud ja omavahel kombineeritud toitainetest koosnevat keerukat mosaiikmõistatust. Need toitained on vajalikud iga looma spetsiifiliste ja tegelike vajaduste rahuldamiseks.
Royal Canini missioon on alati olnud lemmikloomade tervisliku toitumise edendamine. Royal Canini Health Nutrition sarja tooteid iseloomustab 50 erineva toitaine (proteiinid, lipiidid, süsivesikud, aminohapped, rasvhapped, mineraalsoolad, vitamiinid ja mikroelemendid) tasakaalustatud koostoime. Royal Canini toitumisprogramm on kui keeruline mosaiikmõistatus, mille ülesehitus võimaldab tagada pideva toitainetega varustamise, pidades seejuures silmas ka kasside ja koerte spetsiifilisi vajadusi.                                                                           tagasi