Dentisept 20g

Epood > Apteek >Dentisept 20g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Dentisept 20g 15.00 EUR
12.00 EUR
Adhesiivne hambapasta koertele ja kassidele
Koostis:

1 g geeli sisaldab:
Kloorheksidiin 2mg
Vanilli lõhna- ja maitseaine
Abiained

Omadused ja toime
Kloorheksidiin on hästi tuntud bakteritevastane desinfektant. On tõestatud, et klooeheksidiin säilitab suus normaalse hambakatuvaba keskkonna. Kloorheksidiin seostub limaskestade ja hambaemailiga ning vabaneb aeglaselt 24 tunni jooksul. Dentisept on spetsiaalselt manustamise hõlbustamiseks väljatöötatud maitsev geel, mis kleepub suu limaskestadele ja hammastele. Kuna Dentisept hoiab suu keskonda normaalsena, aitab selle regulaarne manustamine hambakatu ja hambakivi moodustumist aeglustada või isegi ära hoida.

Manustamine
Suuõõnde manustamiseks kasutage kaasasolevat aplikaatorit, mis teeb tagumiste igemeteni ulatumise lihtsamaks. Väljaspoolt tuleks geel puhta sõrmegahoolikalt igemetele määrida. Suus kandub geel looma keele abil laiali. Dentisepti manustatakse pärast söötmist, vastavalt vajadusele iga päev või kord nädalas.

Vastunäidustused
Ei ole teada.

Kõrvaltoimed
Koerad ja kassid taluvad Dentisepti väga hästi. Kassidel võib väga harva tekkida süljeerituse suurenemine. Pikaajalisel kasutamisel võib Dentisept põhjustada hammaste pruunistumist, millest saab hammaste puhastamisega kergesti babaneda.

Koostoimed
Ei ole teada.

Säilitamine ja kõlblikkusaeg
Hoida temperatuuril alla 25C.
Kõlblikkusaeg: 2 aastat alates tootmiskuupäevast.

Pakendid
20 g tuub ja aplikaator

Tootja
Dr. E. Graeub AG, Berne, Šveits